Špecialista na stravovacie služby pre hamburgery, finger food a rezne.

Potešíme hostí s exkluzívnymi mrazenými výrobkami pre gastronómiu už viac ako 40 rokov!

Objavte viac

  O nás

  Sme SALOMON FoodWorld®. Ako špecialista na stravovacie služby a líder na trhu sa vždy zameriavame na to, aby sme vám ako šéfkuchárom pomohli nadchnúť vašich hostí inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktmi.

  Sme vaším poskytovateľom zariadení "všetko v jednom". Okrem hamburgerov máme tiež omáčky, žemle, prílohy a rôzne nepotravinárske výrobky a obaly pre vaše dodávkové služby a jedlo so sebou. A ak chcete, môžeme vám pomôcť s kreatívnymi receptmi, ktoré vám pomôžu vylepšiť maržu a zjednodušiť výrobu.

  Sme vašim spoľahlivým partnerom, pretože máme blízky vzťah s kuchármi, prevádzkovateľmi reštaurácii a ich hostí - samozrejme s najnovšími trendmi. A ešte dôležitejšie: s našou certifikovanou výrobou garantujeme, že každý jednotlivý výrobok má 100% záruku kvality. Využite naše tri silné zručnosti:

  impulzy

  Inovácie sú v našej DNA!

  Nevyvíjame len produkty, vyvíjame nápady! S našimi inováciami, ako sú krídla Buffalo Chik'n®, ktoré boli od nás ako prvé k odberu v Európe, alebo naše výnimočné Sushi-burgre, sme bežne nastavovali nové trendy na trhu.

  úspech

  Naše vysoké štandardy kvality sú zárukou vášho úspechu.

  Nedodávame len jedlo; dodávame značkovú kvalitu! Ako súčasť spoločnosti Vion, ktorá je svetovým hráčom na trhu s potravinami, garantujeme najvyššie bezpečnostné požiadavky, najvyššie štandardy kvality a najnáročnejšie požiadavky, čo je preukázané s najvyššou možnou transparentnosťou dodávateľského reťazca Vion.

  emócie

  Máme radi zábavu!

  Nekŕmime ľudí len dobre; robíme im radosť! Našou motiváciou je nadchnúť vašich hostí, aby sa neustále vracali. Inšpirujeme vás, aby ste vyskúšali prezentovať nové výrobky a zaistili tak zábavu.

  naše výrobky

  Burgery a WRAP

  Najväčší sortiment hamburgerov na trhu

  Vyrábame hamburgery s dušou. Ponúkame placky od malých po veľké, od korenených až po bez korenia, od hovädzích cez kuracie až po vegetariánske a rastlinné, od cenovo dostupných až po špičkové. Spolu s našimi žemľami, omáčkami a zálievkami môžete vytvoriť viac ako 4,5 milióna varianty hamburgerov.

  Ponúkame tiež rôzne Wrapy, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a chutiach a sú základom pre mnohých kombinácií ako tacos, enchiladas, burritos alebo quesadillas.

  Finger Food

  Malé pokrmy, ktoré robia veľký dojem.

  Máme obrovskú ponuku pokrmov, ponúkajúcu veľké množstvo kombinácií, ktoré nadchnú vašich hostí: Predjedlá zo syru a cibule, napr. tyčinky mozzarella alebo cibuľové krúžky, Chik'n Wings, Mini Wraps, Asian Sliders, Puled Bork kúsky, mini-rezne a oveľa viac ! Prekvapte, kombinujte, individualizujte: naša ponuka je tak inšpiratívna, že vám nikdy nedôjdu nápady!

  Rezne a viac

  novo-interpretovaná výdatná klasika

  Naša ponuka mäsových výrobkov, napríklad veľmi milované tradičné rezne alebo šťavnaté karbonátky, je zárukou chuti a kvality na vašich tanieroch! Okrem toho, rovnako ako u každej z našich špecialít, je príprava spoľahlivá a nekomplikovaná.

  Contact

  Meno

  Martin Kostal

  Produkty SALOMON FoodWorld® si môžete zakúpiť iba od veľkoobchodov a v cash and carry predajniach.
  Vezmite prosím na vedomie, že naše produkty nie sú v súčasnej dobe k dispozícii u každého veľkoobchodníka.
  Pokiaľ máte záujem o určitý produkt, kontaktujte priamo <nás, radi vám pomôžeme.

  Stiahnite si náš katalóg inšpirácií!

  Hľadáte nové nápady, ako osviežiť svoje menu a potešiť hostí? Objednajte si náš katalóg inšpirácií a objavte nové nápady, trendy a riešenia pre svoje gastronomické podniky.